Dom W Sam Raz
Kontakt
Adres 58-580 Szklarska Poręba
ul. ul. Słoneczna 2B
Kontakt tel. 605208570
E-mail wyślij zapytanie
domwsamraz@gmail.com
 
Informacje
Ilość miejsc 15
Pokoje Wynajmujemy dom w trzech wariantach: wariant A ( do 11 osób ), wariant B ( do 13 osób ), wariant C ( do 15 osób ).
W pokojach m.in.: łóżka 90 x 200 cm, szafy, stoliki nocne, lampki nocne,książki
W obiekcie Pomieszczenie gospodarcze tzw.:narciarnio - rowerownia
Przy obiekcie Z tyłu obiektu wiata, stół biesiadny i grill przenośny.
Parking Parking dla max 3 aut osobowych.
 
Odległości
Centrum 100m
Sklep 50m
 
Opis

Dom w sam raz   to połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji niedaleko ul. 1 Maja  w Szklarskiej Porębie Górnej ( 5 min pieszo do ścisłego centrum miasta ). Dom usytuowany blisko stoków narciarskich z myślą o najmłodszych  – 4 min pieszo ( odległość 200 m )  Stok Pietkiewiczówka  zaś dla bardziej zaawansowanych miłośników sportów zimowych - 12 min pieszo  Kompleks narciarski Ski Arena Szrenica. Z powodzeniem spacerem można dostać się również do wielu atrakcji m.in. do:

  • Skwer Ducha Gór - plac zabaw dla dzieci  odległość 200 m
  • Parku Linowego Trollandia  
  • Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada
  • Parku Narodowego wyjściem ( szlak żółty ) przy ul. Kilińskiego

Dom ( połowa bliźniaka - I i II piętro oraz parter ) przystosowany jest do wynajmu całorocznego, wynajmowany jest w trzech wariantach : wariant A -  do max 11 osób, wariant B -  do max 13 osób oraz wariant C -  do max 15 osób ( zapraszamy do zakładki cennik ). W obiekcie znajdują się m.in.: wspólny nowoczesny salon oraz  6 sypialni dwuosobowych, 1 sypialnia trzyosobowa ( ilość sypialni udostępniana w zależności od wybranego wariantu ), 3 łazienki ( po jednej na kondygnacji ), 2 kuchnie. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać  z bezpłatnego Wi-Fi. Ogrzewanie obiektu gazowe. Parking dostępny na posesji dla max 3 samochodów.  Obiekt jest monitorowany. Akceptujemy niektóre rasy psów.

    Odwiedź nas w Dom w sam raz !

.
 
Cennik

Wynajmujemy obiekt w wariantach A,B i C. Parking na max 3 auta osobowe. Akceptujemy niektóre rasy psów - wymagany wcześniejszy kontakt z obsługą.

Nie wynajmujemy obiektu na pokoje.

Ceny podane są w  wariantach - w razie pytań proszę o kontakt tel.  + 48 605208570  ( istnieje możliwość negocjacji cen przy dłuższych pobytach powyżej 7 nocy ).

wariant A - pobyt do  max  11 osób ( udostępniamy pierwsze i drugie piętro połowy bliźniaka  - łącznie: 8 łóżek 1-osobowych  90 x 200 cm + 1 rozkładany fotel 1-osobowy + 1 rozkładana sofa 140 x 190 cm dla 2 osób )

wariant B - pobyt  do  max 13 osób (  udostępniamy pierwsze i drugie piętro oraz  część parteru połowy bliźniaka -  łącznie: 10 łóżek 1-osobowych  90 x 200 cm  + 1 rozkładany fotel  1-osobowy + 1 rozkładana sofa 140 x 190 cm  dla 2 osób )

wariant C - pobyt  do  max 15 osób (  udostępniamy pierwsze i drugie piętro oraz parter połowy bliźniaka  -  łącznie: 12 łóżek 1-osobowych  90 x 200 cm  + 1 rozkładany fotel  1-osobowy + 1 rozkładana sofa 140 x 190 cm  dla 2 osób )

 Rok 2022:

 od 9-go stycznia - marzec;

wariant A: cena 1200 zł za dobę / za dom - min 4 dób

wariant B: cena 1400 zł za dobę / za dom - min 4 dób

wariant C: cena 1500 zł za dobę / za dom - min 4 dób


pobyt 3 - dniowy   -   wariant A: łącznie 4200 zł / za dom

                               wariant B: łącznie 4500 zł / za dom

                               wariant C: łącznie 4600 zł / za dom

pobyt 2 - dniowy   -   wariant A: łącznie 3600 zł / za dom

                               wariant B: łącznie 3800 zł / za dom

                               wariant C: łącznie 3900 zł / za dom


( cena zawiera podatek VAT )

( cena nie zawiera opłaty miejscowej )
Od momentu przekazania kluczy dom pozostaje pod opieką Gości w związku z powyższym zgodnie z regulaminem obiektu podczas zameldowania jest pobierana kaucja - 1000 zł ( w Sylwestra 1500 zł ). W dniu wymeldowania po sprawdzeniu obiektu kaucja jest zwracana w przypadku nie stwierdzenia zniszczeń/ kradzieży itd. ( na stronie www -  zakładka regulamin ).


Płatność:
a). przelew - zadatek w wysokości 50% całego pobytu, druga część płatności wyłącznie gotówką podczas zameldowania W okresie Sylwestra należy dokonać wpłaty drugiej części kwoty za pobyt przelewem najpóźniej do 25-go listopada br. W przypadku braku przyjazdu do obiektu kwota za cały pobyt nie podlega zwrotowi.
lub
b). przelew - za cały pobyt

Obiekt nie akceptuje kart płatniczych. 

Podczas zameldowania jest pobierana kaucja ( zwrotna ) w formie gotówkowej na czas pobytu Gości w wysokości 1000 PLN ( 250 Euro ) zaś w okresie Sylwestra - 1500 PLN ( 375 Euro ). 

Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu obiektu oraz wyrażeniem zgody RODO na pobranie danych do dokonania rezerwacji i wystawienia stosownych dokumentów.


Dane do przelewu:

DS SOL Dariusz Soczomski


Bank Millennium SA w PLN 
SWIFT CODE: BIGBPLPW
numer konta: 56116022020000000338395257
IBAN:PL56116022020000000338395257

Wystawiamy faktury VAT za pobyt. Dane do faktury należy podać najpóźniej w dniu zameldowania. Faktury będą przesyłane drogą mailową.


Informacje ogólne:
W obiekcie nie serwujemy posiłków.

W obiekcie obowiązuje segregacja śmieci.

Uwaga: obiekt  akceptuje zwierzęta - psy  *

* Przyjęcie psa jest uzależnione od rasy pupila  - prosimy o kontakt  605 208 570.

   Wyrażamy zgodę   na obecność zwierzaczka w obiekcie o ile Opiekun pieska :

 -  zadba o to aby piesek nie przebywał na drugim piętrze obiektu

 -  zadba o to aby piesek nie przebywała na sofie w salonie oraz  na pościeli Gości  w całym obiekcie  (  stan pościeli/obiektu będzie sprawdzany przy odbiorze domu )

  - będzie wyprowadzał pieska  poza posesję obiektu

  - pokryje wszelkie  szkody wyrządzone przez psa

 - zadba o to aby pies nie przebywał na drugiej posesji nie należącej do obiektu ( druga połowa bliźniaka ), pies będzie pilnowany przez Opiekuna tak aby nie zagrażał osobom przebywającym w drugiej części bliźniaka

 Informujemy, że w obiekcie nie posiadamy legowiska dla pasa ani innych potrzebnych akcesoriów.

W okresie zimowym zalecamy posiadanie łańcuchów śniegowych na koła samochodów.

W dniu zameldowania posesja obiektu wraz z parkingiem i chodnikami, schodami jest odśnieżona i przygotowana na przyjazd Gości. 
W trakcie wynajmu obiektu zarządca, obsługa, jak i właściciel obiektu nie odpowiada za odśnieżanie i solenie posesji w tym parkingu, schodów i chodników.
Obiekt udostępnia dla Gości: piasek, sól oraz sprzęt do odśnieżania. W związku z powyższym zarządca obiektu, obsługa, jak i właściciel nieruchomości nie odpowiada za złamania i inne urazy związane z nieodśnieżoną posesją, schodami, parkingiem, chodnikami czy balkonami itd.
Zarządca obiektu, obsługa, jak i właściciel nieruchomości nie odpowiada również za złamania i inne urazy związane z niewłaściwym użytkowaniem domu.

więcej informacji zapraszamy na www.domwsamraz.pl

 


 
Galeria


Lokalizacja
9624
Copyright (c) InterPele Serwisy turystyczne wszklarskiej.net.pl