Dom W Sam Raz
Kontakt
Adres 58-580 Szklarska Poręba
ul. ul. Słoneczna 2B
Kontakt tel. 605208570
E-mail wyślij zapytanie
domwsamraz@gmail.com
 
Informacje
Ilość miejsc 15
Pokoje Wynajmujemy dom w trzech wariantach: wariant A ( do 11 osób ), wariant B ( do 13 osób ), wariant C ( do 15 osób ).
W pokojach m.in.: łóżka 90 x 200 cm, szafy, stoliki nocne, lampki nocne,książki
W obiekcie Pomieszczenie gospodarcze tzw.:narciarnio - rowerownia
Przy obiekcie Z tyłu obiektu wiata, stół biesiadny i grill przenośny.
Parking Parking dla max 3 aut osobowych.
 
Odległości
Centrum 100m
Sklep 50m
 
Opis

Dom w sam raz   to połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji niedaleko ul. 1 Maja  w Szklarskiej Porębie Górnej ( 5 min pieszo do ścisłego centrum miasta ). Dom usytuowany blisko stoków narciarskich z myślą o najmłodszych  – 4 min pieszo ( odległość 200 m )  Stok Pietkiewiczówka  zaś dla bardziej zaawansowanych miłośników sportów zimowych - 12 min pieszo  Kompleks narciarski Ski Arena Szrenica. Z powodzeniem spacerem można dostać się również do wielu atrakcji m.in. do:

  • Skwer Ducha Gór - plac zabaw dla dzieci  odległość 200 m
  • Parku Linowego Trollandia  
  • Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada
  • Parku Narodowego wyjściem ( szlak żółty ) przy ul. Kilińskiego

Dom ( połowa bliźniaka - I i II piętro oraz parter ) przystosowany jest do wynajmu całorocznego, wynajmowany jest w trzech wariantach : wariant A -  do max 11 osób, wariant B -  do max 13 osób oraz wariant C -  do max 15 osób ( zapraszamy do zakładki cennik ). W obiekcie znajdują się m.in.: wspólny nowoczesny salon oraz  6 sypialni dwuosobowych, 1 sypialnia trzyosobowa ( ilość sypialni udostępniana w zależności od wybranego wariantu ), 3 łazienki ( po jednej na kondygnacji ), 2 kuchnie. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać  z bezpłatnego Wi-Fi. Ogrzewanie obiektu gazowe. Parking dostępny na posesji dla max 3 samochodów.  Obiekt jest monitorowany. Akceptujemy niektóre rasy psów.

    Odwiedź nas w Dom w sam raz !

.
 
Cennik

brak dostępności
                    
 
Galeria


Lokalizacja
13893
Copyright (c) InterPele Serwisy turystyczne wszklarskiej.net.pl