Szrenica - Schronisko
Kontakt
Adres 58-580 Szklarska Poręba
Kontakt tel. 75 75 260 11
www www.szrenica.pl
E-mail wyślij zapytanie
 
Informacje
Ilość miejsc 90
Pokoje 2-3-4-5-6 osobowe, apartament 2+2
W obiekcie bufet, 3 jadalnie, sala bankietowa, przechowalnia nart, stół do ping-pong, łazienki
 
Odległości
Wyciąg krzesełkowy 10min
Wyciąg orczykowy 10min
Szklarska Poręba 1,5h
 
Opis
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników górskich wędrówek po malowniczych szlakach i zimowych szaleństw na karkonoskich stokach. Swój wypoczynek mogą państwo uprzyjemnić pobytem w naszym pięknie położonym schronisku "SZRENICA", usytuowanym na wysokości 1362 m.n.p.m.
Nasze schronisko słynie z przepysznej kuchni,Omega Replica a nasi goście upodobali sobie najbardziej: naleśniki z jagodami, "czar gór" (gorącą czekoladę z prądem) i słynny sernik szrenicki, będący wspaniałym uzupełnieniem energii do dalszej wędrówki.
Oprócz wspaniałej kuchni SZRENICA jest znana, także z cudownej atmosfery, ponieważ staramy się zapewnić najlepszy wypoczynek naszym gościom.

To co nasi turyści lubią najbardziej spośród naszych ofert to tańce, hulanki i swawole. Posiadamy nowoczesną salę taneczną, która umożliwia organizowanie imprez integracyjnych, okolicznościowych, bankietów, kurso - konferencji, oraz znanego w całych Karkonoszach hucznie obchodzonego sylwestra, gdzie zabawa trwa do rana, a my obiecujemy niezapomnianą zabawę w dobrej atmosferze. .
 
Cennik
 
Galeria


Lokalizacja
118581
Copyright (c) InterPele Serwisy turystyczne wszklarskiej.net.pl