Chata Sudecka U Prezesa
Kontakt
Adres 58-580 Szklarska Poręba
ul. Górna 10
Kontakt tel. 75 717 23 83
tel kom. 505 753 033
E-mail wyślij zapytanie
 
Informacje
Ilość miejsc 40
Pokoje 2-3 osobowe, apartamenty 4-5 osobowe, studio 6 osobowe, pokoje eko z osobnym wejściem niezależnym mile widziane zwierzęta (odpłatnie 15zł)
W pokojach TV, łazienka, aneks kuchenny, internet WiFI
W obiekcie karczma, bar
Przy obiekcie ognisko, grill, boisko do koszykówki, teren rekreacyjny
Parking przy obiekcie
 
Odległości
Centrum 2,5km
PKS 300m
PKP 1km
Sklep 300m
Wyciąg krzesełkowy 4km
Wyciąg orczykowy 500m
 
Opis

Chata Sudecka to Dom Przysłupowy pochodzący z 1738 roku. Chata Sudecka promuje Urlop w Domu Przysłupowym. W budynku jest możliwość wpisu do Kroniki Zabytkowej Chaty Sudeckiej, która tworzy tzw. Drugą Historię tego miejsca.

Do dyspozycji Państwa oddajemy apartamenty 2-, 3- oraz 4- osobowe a także pokoje w budynku parterowym z osobnymi niezależnymi wejściami z terenu rekreacyjnego. Wszystkie apartamenty i mieszkania posiadają łazienki z prysznicem i obejmują aneks kuchenny.

Goście mogą zamówić śniadanie i obiadokolację w barze, w którym serwowane są także zimne i ciepłe napoje oraz piwo. Chata Sudecka u Prezesa oferuje duży taras z widokiem na całą panoramę Karkonoszy od Śnieżki poprzez Śnieżne Kotły i Łabski Szczyt po Szrenicę.

Taras słoneczny wyposażony w stoliki i ławy z możliwością wypoczynku. Na terenie obiektu znajduje się miejsce do gry w piłkę siatkówki i nożną, huśtawki z drabinką oraz wyznaczone miejsce na ognisko i grilla. Goście mogą tu również korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

.
 
Cennik
40 - 65zł
 
1337
Copyright (c) InterPele Serwisy turystyczne wszklarskiej.net.pl